BIZNESPLAN szycie ubranek dla dzieci -7 (przykład 2018)

33,90  (z podatkiem VAT 5%)

– sporządzony wg wytycznych dla dotacji udzielanych w ramach przyznawania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej z Funduszy Unijnych w 2018 r.;
– wnioskowana kwota dotacji: 25 530,00 zł;
– objętość opracowania: 37 stron formatu A4;
identyfikator ISBN: 978-83-950128-8-4;

10 w magazynie

SKU: ISBN: 978-83-950128-8-4 Kategorie: , Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Przedstawiony w publikacji „BIZNESPLAN szycie ubranek dla dzieci” zakres oferowanych produktów / usług:

1/. Projektowanie i szycie unikalnych artykułów oraz ich sprzedaż w sklepie internetowym:
– ubranek dla dzieci (np.: spodni, sukienek, dresów, płaszczyków, czapek, kominów, chustek, kapeluszy, opasek, kapci itd.), zabawek materiałowych dla dzieci i dekoracji do dziecięcego pokoju (np. haftowane poduszki, kołderki, kocyki, ręczniki, śpiwory, wyprawki, zestawy prezentowe urodzinowe/chrzciny itd.)
– szycie odzieży letniej „pod wzór dziecka”
– szycie dekoracji do pomieszczeń (np. ozdoby, zawieszki itd.)
2/. Projektowanie i wykonanie ozdobnych haftów pod zamówienie klienta
3/. Wykonywanie przeróbek krawieckich (np.: skracanie, wymiana zamków, wszelkie poprawki itd.)

Charakterystyka ogólna

Prowadzenie własnej, małej  pracowni projektowej i szycie artykułów dla dzieci – ubranek, zabawek i dekoracji związane jest z branżą rękodzielniczą. Specyfiką rynku rękodzieła jest to, że wystarczą stosunkowo niewielkie nakłady finansowe i może zacząć na nim działać właściwie każdy, kto tylko ma pomysł i zdolności manualne. Oznacza to także, że konkurencja na rynku rękodzieła i artykułów dziecięcych jest duża, a sukces gwarantuje jedynie oferta, która wyróżni się na tle wielu innych propozycji.

Tworzenie oryginalnych i praktycznych produktów opartych na własnych doświadczeniach z zastosowaniem unikalnego kroju i połączenia ze sobą naturalnych, certyfikowanych tkanin, idealnie wpisuje się w ten schemat.

Moda na przedmioty (w tym artykuły dla dzieci, zabawki i dekoracje) ręcznie robione przetacza się szeroką falą przez cały świat. Ręcznie wytworzone przedmioty pozwalają kupującym wyróżnić się z tłumu za pomocą oryginalnej, jedynej w swoim rodzaju rzeczy.
Polacy znudzeni powtarzalnymi, masowymi towarami z sieciowych sklepów coraz częściej szukają produktów oryginalnych. To z kolei napędza modę na rodzimych lokalnych producentów i towary „hand made in Poland”. Coś, co jest estetyczne, pomysłowe, zrobione w niewielkich partiach i z największą starannością, ma duże szanse znaleźć nabywcę.

Silny trend indywidualności i mody przenosi się też do świata produktów dla najmłodszych.
Przedmioty wykonane ręcznie posiadają przeważnie lepszą jakość, czy to pod względem wykorzystanych materiałów, czy wykończenia samego produktu. To ekologiczna alternatywa dla rzeczy wykonywanych seryjnie sposobem maszynowym. Drugą sprawą jest cena. Za jakość oraz unikalność samego produktu klient otrzymuje przystępne ceny. Nie płaci za markę, a za sam gatunek zakupionego artykułu.

Specyfiką rynku rękodzieła jest to, że wystarczą stosunkowo niewielkie nakłady finansowe i może zacząć na nim działać właściwie każdy, kto tylko ma pomysł i zdolności manualne. Oznacza to także, że konkurencja jest duża, a sukces gwarantuje jedynie oferta, która wyróżni się na tle wielu innych propozycji.

Prowadzenie wybranego profilu działalności nie jest działalnością regulowaną i nie wiąże się z koniecznością uzyskania koncesji, licencji lub zezwoleń. Dla tego  profilu działalności gospodarczej nie są też wymagane specjalistyczne uprawnienia zawodowe.

Podstawowe numery PKD

13.92.Z – Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych
32.40.Z – Produkcja gier i zabawek
47.91.Z – Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

 

Spis treści opracowania „BIZNESPLAN szycie ubranek dla dzieci”:

1. INFORMACJE O WNIOSKODAWCY
1.1. Dane teleadresowe
1.2. Wiek
1.3. Wykształcenie
1.4. Życiorys zawodowy Wnioskodawcy
1.5. Zadłużenie wnioskodawcy
1.6. Pomoc publiczna
1.7. Dane współmałżonka wnioskodawcy

2. OPIS PLANOWANEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA
2.1. Dane planowanego przedsiębiorstwa
2.2. Charakterystyka działalności gospodarczej
2.3. Plan Marketingowy
2.4. Charakterystyka rynku
2.5. Konkurencja na rynku
2.6. Reklama
2.7. Prognoza przychodów
2.8. Forma zabezpieczenia zwrotu środków
2.9. Plan inwestycyjny

3. CHARAKTERYSTYKA EKONOMICZNO–FINANSOWA PRZEDSIĘWZIĘCIA

 

UWAGA !!!!

Oferowane BIZNESPLANY to gotowe przykładowe publikacje, które mogą stanowić dla Klienta wzór / wytyczne i pomoc merytoryczną do napisania własnego wniosku o dotację.
Zostały one wykonane na potrzeby dofinansowania z Urzędu Pracy lub środków unijnych w oparciu o dokumenty realnie złożone w poszczególnych Urzędach Pracy i / lub instytucjach realizujących projekty unijne.

Dostępne GRATISY (jeden do wyboru):

  • PUBLIKACJA: „Rozpoczęcie działalności gospodarczej – Tworzenie biznesplanów oraz budżetów inwestycyjnych – wybrane zagadnienia” (6 stron)
  • lub drugi dowolnie wybrany BIZNESPLAN dostępny w naszym SKLEPIE (przy zamówieniu proszę podać tytuł)

Komplet materiałów wysyłamy w formacie PDF na podany przez Klienta adres e-mail

Może spodoba się również…